Site Loader

Hledáte-li ideální venkovní zázemí, které by dobře ladilo s vaším moderním rodinným domem, tak vsaďte na hliníkovou pergolu, určitě z ní budete nadšení. Hliníková pergola hravě naplní všechny vaše požadavky na venkovní přístřešek, který budete moci využívat k rozmanitým účelům. Stane se přechodem mezi klasickým vnitřním bydlením a pobytem venku. Právě díky tomu, že taková pergola může mít pevnou střechu, ale třeba i zatahovací anebo rolovací, tak tímto způsobem můžete jednoduše regulovat, jak moc na vás bude svítit slunce, foukat vítr anebo zda si pustíte k tělu déšť.

pergola hliníková

Nicméně to, že zvolíte jako stavební materiál hlavní konstrukce hliník, vám přinese několik podstatných výhod navíc. Takový materiál je moderní, velmi pevný a kvalitní, a především nepotřebuje v průběhu roku žádnou údržbu. Takže zatímco ti, kteří vsadí na tradiční a přírodní dřevo, jej musí během roku trvale udržovat nátěry a jinými přípravky, tak s hliníkovou konstrukcí nebudete mít vůbec žádné starosti. Je dokonale odolná vůči korozi, je poměrně lehká, pevná a nemusíte ji vůbec ničím ošetřovat. A zároveň se báječně hodí k moderním stavbám.
Nicméně ať už si nakonec zvolíte pergolu z libovolného materiálu, tak uvidíte, že s ní budete maximálně spokojeni.

kontrukce

Vrátili jste se po namáhavém dni z práce a chcete si pořádně odpočinout? Plánujete rodinnou oslavu anebo setkání s přáteli a uvažujete nad tím, kde ho uspořádat? Chcete si poklábosit s kamarádkou u něčeho dobrého na zub? V případě dobrého počasí je právě pergola tím pravým místem, kde se budete cítit příjemně. V létě vás střecha pergoly ochrání před dotěrnými slunečními paprsky. Boční stěny zabrání tomu, aby vás neodfouknul podzimní vítr, a pokud si ke své pergole pořídíte i zastřešení, ať už trvalé anebo pohyblivé, tak si na vás nepřijde ani déšť. Pergola vám zkrátka nabídne komfort, který si zamilujete.